Senior Remote Ruby on Rails Developer

Nua Solutions (WebDoctor)
Contract ruby-on-rails javascript html css
30,000 - 50,000 USD / year
Software Development
Poland
Hiring from: Poland

About this job

Compensation: $30k - 50k
Location options: Remote
Job type: Contract
Experience level: Mid-Level, Senior, Lead

Technologies

ruby-on-rails, javascript, html, css

Job description

O firmie

W Nua Soutions dostarczamy oprogramowanie dla lekarzy, klinik oraz szpitali aby wspomóc komunikację, diagnostykę oraz leczenie online. Nasze rozwiązania pozwalają leczyć pacjentów w bezpieczny sposób.

Chcielibyśmy przy pomocy technologii, zoptymalizować komunikację na linii pacjent - lekarz. Dzięki temu lekarze mogliby pracować wydajniej, z korzyścią dla pacjenta.

Nasza firma powiększyła się dwukrotnie w ciągu ostatnich 3 lat i spodziewamy się dalszego wzrostu w najbliższych latach.

Poszukujemy osób, które są zainteresowane tworzeniem oprogramowania, mającego realny wpływ na ludzkie życie oraz aktualnie używanego przez ponad pół miliona osób na świecie.

Nasze wymagania

Zdecydowania większość naszego zespołu pracuje zdalnie i dlatego preferujemy taki model współpracy. Firma ulokowana jest w Irlandii wymagamy w takim wypadku codziennej dostępności pomiędzy 10 a 16 czasu irlandzkiego (11 a 17 czasu polskiego).

Szukamy osób, które

  • Mają conajmniej 5 lat komercyjnego doświadczenia w Ruby on Rails

  • Posiadają bardzo dobrą wiedzę z zakresu HTML / CSS oraz Javascript

  • Potrafią pisać zaawansowane oraz wydajne zapytania SQL

  • Mają więcej niż bazową wiedzę z systemu Linux

  • Są tzw. “full-stack” programistami - potrafią dostarczyć rozwiązanie z małą pomocą innych programistów

  • Znają koncepcje i używają programowania obiektowego

  • Rozumieją, iż automatyczne testy są bardzo istotne i takie piszą

  • Potrafią doskonale komunikować się w języku angielskim

  • Będą dostępne pomiędzy 10 a 16 czasu irlandzkiego

Bonus jeśli posiadasz doświadczenie w którejś z poniższych technologii

  • Azure

  • Doświadczenie w DevOps - np. Ansible

  • Turbolinks

Twoje obowiązki

  • Współpraca z Product Ownerem, dostarczając nowe funkcjonalności

  • Naprawy błędów w aktualnych aplikacjach

  • Pisanie testów

  • Manualne testowanie dostarczonych funkcjonalności na serwerach przed-produkcyjnych

How to apply

To apply for this job you need to authorize on our website. If you don't have an account yet, please register.

Post a resume